Новости

Статьи


Журнал
полезные статьи

Як виростити гідропоніку в домашніх умовах, обладнання для домашньої гідропоніки

гідропоніка власними силамиГідропонний метод має великі переваги в порівнянні зі звичайним (грунтовим) способом вирощування. Гідропонні системи та гідропонне вирощування рослин, дозволяє отримати кращі результати в більш короткі терміни.

Гідропоніка є способом вирощування рослин, який ще не встиг сильно поширитися в Україні. В основному, обладнання для безгрунтового вирощування у нас в країні застосовується тільки в тепличних господарствах. У світі ж стає все більш популярним саме гідропонний метод вирощування різних культур.

Гідропоніка в домашніх умовах - це хобі, яке доступне кожній людині, тому що витрати на обладнання для вирощування і купівлю насіння мінімальні, догляд за рослиною не складний, а задоволення, отримане від процесу та результату - завжди максимальне - повідомляє сайт про будівництво.

Рослина, що вирощується гідропонним методом, завжди має необхідні йому поживні речовини в потрібних кількостях. Воно виростає міцним і здоровим, а саме зростання відбувається набагато швидше, ніж при вирощуванні в грунті. Швидкість дозрівання плодів, а також сила цвітіння декоративних рослин в кілька разів збільшується.

Гідропоніка в домашніх умовах дає рослинам можливість ніколи не страждати від нестачі кисню, пересихання, перезволоження, що при грунтовому вирощуванні обов'язково відбувається.

На гідропоніці набагато простіше контролювати витрату добрив і води, а стежити кожен день за поливанням немає необхідності. Залежно від вибраної ємності й устаткування для гідропоніки, воду потрібно додавати від одного разу на три дні до одного разу на місяць.

При гідропонному вирощуванні проблеми нестачі або передозування добрив не виникає. Рослина просто бере з поживного гідропонного розчину необхідні речовини у необхідних кількостях.

Гідропоніка усуває багато проблем шкідників і хвороб грунту, таких як гнилі, капустянки, нематоди, грибкові захворювання і пр. Це дозволяє уникнути застосування отрутохімікатів.

Гідропонний метод полегшує пересадку багаторічних рослин. Не доводиться звільняти коріння від старого грунту, при цьому травмуючи їх. Потрібно тільки перемістити рослина у великий посуд, а потім досипати субстрат.

При вирощуванні на гідропоніці також немає необхідності в покупці нового грунту для пересадки, а це робить процес вирощування кімнатних рослин значно дешевше.

Всі необхідні для приготування розчинів солі зберігають окремо в сухому або розчиненому вигляді в закритому скляному посуді. Виняток становлять солі заліза, які необхідно зберігати в посуді з дуже темного скла в сухому вигляді і розчиняти тільки перед вживанням.

Для приготування поживних розчинів всі мінеральні солі беруться в строго певних кількостях.

Застосування гідропонних технологій в сільському господарстві сприяє швидкій окупності вкладень.

 

тел: 8 (057) 758-19-00; факс: 8 (057) 758-13-00
© 2007 - 2018 АН "Крепость". Все права защищены.При использовании любой информации гиперссылка на источник an-krepost.com обязательна!