Новости

Статьи


Журнал
полезные статьи

Який паркан із сітки рабиці краще?

Паркан із сітки рабиці — самий економічний варіант. Але крім цього плюса в паркана із сітки рабиці є інші незаперечні переваги. У першу чергу — це швидкість установки. Будівництво паркана такого типу займає від 1 робочого дня.Також важливий момент, що для будівництва паркана із сітки рабиці немає необхідності в електриці, що стає чималою проблемою при установці інших видів парканів.

Питання: Яка технологія пристрою огорожі із сітки-рабици? Відповідь: Поставити паркан з такої сітки досить просто. Вона монтується на металевих, бетонних або азбоцементних стовпах, при цьому її або прибивають до брусків або натягають за допомогою сталевого дроту. Істотним недоліком такого огородження є неміцність до механічних впливів. При механічному впливі сітка витягається, провисає, і через неї легко можна проникнути на обгороджену территорию, що. Можна таке огородження зміцнити дротом, пропущеної поверху сітки через осередки або пруток арматур. У такому випадку паркан буде більше міцним, але при ушкодженні дроту ця властивість буде втрачено.

Цих недоліків позбавлений паркан, виконаний з рам, затягнутих сіткою рабицію. Рами при цьому виготовляються з куточка різного перетину.  Наприклад, для забору висотою 1,5 м і відстанню між стовпами 3 м, раму варять із куточка з полицею 30 х 30 або 40 х 40 мм, товщиною 4 мм. При цьому довжина рами повинна бути 2850 мм і висотою 1580 мм.

У таку раму легко монтується сітка рабица з рулону стандартного розміру висотою 1,5 м. розміри, що рекомендують. Це, секції забору із сітки рабицы, хоча за бажанням замовника вони можуть бути іншими. У самій рамі сітка рабица закріплюється шляхом приварювання електрозварюванням самої сітки рабиці, що небажано, тому що дріт сітки тонка й при зварюванні може бути ушкоджена. Найкраще закріпити сітку рабицу в рамці шляхом пропущення в осередки сітки товстого дроту й уже потім приварювати цей товстий дріт до рами.

Можна сітку кріпити до рами за допомогою металевих гачків, які приварюються до рами заздалегідь. Для того, щоб зробити конструкцію більше міцної, до рами приварюють у розпір довгих сторін стрижень або кілька стрижнів, виконаних з куточка або арматурного дроту. Рами до стовпів кріпляться за допомогою металевих смуг. Ці смуги приварюють на стовпах.

Паркан з рам, затягнутих сіткою рабицею, набагато міцніше й стійкіше, чим паркан із сітки рабиці. Стовпи забору, з'єднані між собою рамами, більше стійкі на слабких ґрунтах. При спорудженні забору на нерівній поверхні паркан з рам виходить більше якісні й естетичний, стовпи більше стійкими й надійними.
 Рами для парканів можна виконати ще більш твердими, застосувавши посилюючі елементи. Варіанти рам і посилюючих елементів.

 З розглянутих варіантів забору із сітки рабиці найбільш надійним є паркан, виконаний з рам, затягнутих сіткою рабицею.
 Металеві секційні забори виготовляються в заводських умовах і монтуються на місці на металеві стовпи або на болтах, або за допомогою зварювального апарата. Достоїнства цих огорож незаперечні: вони, при мінімальному догляді (періодичному фарбуванню), дуже довговічні, стійкі до механічних ушкоджень, та й виглядають непогано.  

тел: 8 (057) 758-19-00; факс: 8 (057) 758-13-00
© 2007 - 2018 АН "Крепость". Все права защищены.При использовании любой информации гиперссылка на источник an-krepost.com обязательна!