Новости

Статьи


Журнал
полезные статьи

Електронні лазерні далекоміри

дальномерЕлектронні лазерні далекоміри служать для визначення відстаней. Вони широко застосовуються при ремонті і будівництві, зручні для збирачів меблів. У деяких сферах діяльності ці електронні прилади майже повністю замінили собою аналогові, такі як рулетки і курвіметри. Сучасні технології дозволяють домогтися точності вимірювань до міліметра навіть на великих відстанях, а в приміщеннях з чистим теплим повітрям лазерний далекомір та лазерний нівелір забезпечує чудову точність роботи навіть при слабкому освітленні.

На великих відкритих просторах і в місцях з обмеженою доступністю, наприклад, вентиляційних криницях і шахтах, лазерна рулетка просто незамінна.

Основні елементи конструкції лазерного далекоміра це випромінювач і відбивач. Дані відображаються на цифровому дисплеї з підсвічуванням; різні функціональні клавіші дозволяють, крім включення вимірювань, використовувати різні функціональні можливості пристрою. Всі електронні рулетки можуть виробляти найпростіші арифметичні дії з отриманими в результаті вимірювань величинами. Більшість з них здатне розрахувати площу об'єкта по його сторонах. Найбільш «просунуті» моделі можуть вимірювати кути відхилення заданих ліній, подавати сигнал при наближенні до певної точки і розраховувати площа трапеції.

Щоб проміряти відстань до об'єкта, не потрібно допомоги іншої людини, як це буває з рулеткою. Досить просто «прицілитися» в потрібну точку і натиснути на кнопку. При горизонтальних вимірах включається функція трекінгу - ви «Шаріте» променем по певній галузі, а далекомір визначає мінімальну відстань як шукане. Таким чином без всяких зусиль з вашого боку пристрій сам знаходить перпендикуляр до площини.

Чим більша відстань може покрити лазерний промінь, тим вище ціна приладу. Дальність вимірювання залежить від класу лазера: чим вище клас, тим краще і дорожче буде далекомір. Дальність дії також залежить від освітлення. Під відкритим небом можливості приладу зменшуються.

У побутових моделей вище похибка вимірювання, але професійні далекоміри, природно, дорожче.

Якщо у вас залишилися якісь питання щодо вибору лазерного далекоміра, ви завжди зможете звернутися до наших фахівців. Вони пройшли навчання в сервісних центрах виробників і можуть дати компетентну пораду, підказати кілька моделей з аналогічними характеристиками або вибрати підходящим саме вам по функціональності і ціні прилад. На сайті нашого інтернет-магазину ви можете подивитися фотографії лазерних далекомірів, прочитати опис кожної моделі та відгуки інших покупців.

тел: 8 (057) 758-19-00; факс: 8 (057) 758-13-00
© 2007 - 2020 АН "Крепость". Все права защищены.При использовании любой информации гиперссылка на источник an-krepost.com обязательна!