Новости

Статьи


Журнал
полезные статьи
     

Меблі під замовлення - реальне втілення вашої мрії

Навіщо купувати готові меблі в салоні, якщо можна замовити її виготовлення в єдиному ексклюзивному варіанті, звернувшись в студію дизайну меблів «New Art» ?! Виготовлення дизайнерських меблів на замовлення - це трудомісткий і багатоетапний процес, який вимагає особливої підготовки.

Замовивши послугу зі створення меблі на замовлення  або меблів за індивідуальним замовленням від студії «New Art», ви отримуєте безкоштовну послугу по вимірах і створення індивідуального дизайну від фахівців студії. Дизайнером буде підібрана найкраща колірна гамма для вашої нової меблів. Спеціаліст надасть найкращий вибір матеріалів для її виготовлення і створить проект меблів з максимальною функціональністю. Професіонал «New Art» проаналізує приміщення, в якому планується монтаж меблів, вибере для гарнітура найбільш виграшне місце.

Вибираючи на сайті «New Art» готовий проект меблів для свого будинку (для його подальшого виготовлення залежно від розмірів приміщення і ваших колірних побажань), зверніть увагу не тільки на зовнішній вигляд продукції, а й на якість матеріалів і на їх довговічність. Вам потрібно чітко окреслити в своїй уяві майбутній дизайн меблів, її колір, конфігурацію і так далі. Важливо, щоб нові меблі, виготовлені під замовлення майстрами «New Art», гармоніювала з інтер'єром вашого будинку.

Якщо нові меблі призначається для виконання певних функціональних завдань, то головним критерієм вибору її матеріалу, кольору і конфігурації є практичність. Дизайн меблів та функціональність також мають велике значення.

2016-08-17 06:32:31

<<Назад>>

Читайте в этой рубрике :


тел: 8 (057) 758-19-00; факс: 8 (057) 758-13-00
© 2007 - 2018 АН "Крепость". Все права защищены.При использовании любой информации гиперссылка на источник an-krepost.com обязательна!