Новости

Статьи


Журнал
полезные статьи
     

Переваги газобетону в будівництві

Сьогодні на ринку будівельних матеріалів активно просуваються газобетоні блоки. Не слід їх плутати з пінобетоном тому що це дещо інший матеріал. Блоки використовуються як в багатоповерховому будівництві, так і в приватній забудові. Причому використовуються по-різному - як несучі елементи, або як огороджувальні. У чому ж плюс цього порівняно нового матеріалу? Почнемо з того, що більш правильно називати матеріал газосилікатом. Від звичного бетону він відрізняється відсутністю щебню. Зате крім піску та цементу містить вапно і алюмінієвий порошок. Алюміній взаємодіє з вапном і виділяє велику кількість бульбашкового водню, який і утворює пористу структуру. Представляємо вашій увазі основні переваги газобетону, які зробили його таким популярним.

Точність геометричних форм

Точність форм і великий формат газобетонних блоків виключають будь-які дефекти в процесі кладки (нерівності, відхилення від вертикалі). І навіть у непрофесійного муляра кладка виходить ідеально рівною, а для підготовки стін до чистової обробки не потрібно шліфувати і грунтувати - досить зробити шпаклівку швів. Також завдяки ідеальній геометрії блоків виключається виникнення містків холоду.

Екологічність

При виробництві газобетону використовується екологічно чиста мінеральна сировина: цемент, пісок, вода і алюмінієва пудра. При пожежі немає небезпеки виділення з матеріалу токсичних речовин.

Легкість обробки

Газобетонні блоки легко обробляються і ріжуться (навіть ножівкою), завдяки чому безпосередньо на будівельному майданчику їм можна надати будь-яку форму і розмір.

Незважаючи на легкість і малу щільність, газобетон має підвищену міцність, довговічність і здатність нести високі навантаження, тому використовується не тільки в малоповерховому будівництві, але і при зведенні будинків висотою до 3 поверхів. І незалежно від того, скільки поверхів буде в конструкції, при роботі з газобетоном можна використовувати полегшені види фундаменту: стрічковий, монолітну плиту для слабких грунтів і т.п.

Не гниє, не схильний до дії комах і гризунів

Газобетон вміє «дихати», випускаючи назовні шкідливі сполуки і надлишок вологи, впускаючи в будинок чисте, багате киснем повітря. Завдяки цій властивості виключається утворення грибка і цвілі, як в самих блоках, так і всередині приміщення. А значить, в будинку завжди буде здоровий мікроклімат.

Низький коефіцієнт теплопровідності.

Мінімальна теплопровідність і поліпшені теплоізоляційні якості зробили газобетон одним з найпопулярніших будівельних матеріалів в світі. Завдяки повітрю, що знаходиться в порах, коефіцієнт теплоізоляції газобетонних блоків в 3 рази краще, ніж у не менш популярної цегли. А великі габарити блоків дозволяють додатково знизити тепловтрати будинку через зовнішні стіни за рахунок мінімальної кількості вертикальних і горизонтальних швів.

2018-04-12 15:54:12

<<Назад>>

Читайте в этой рубрике :


тел: 8 (057) 758-19-00; факс: 8 (057) 758-13-00
© 2007 - 2018 АН "Крепость". Все права защищены.При использовании любой информации гиперссылка на источник an-krepost.com обязательна!