Новости

Статьи


Журнал
полезные статьи
     

Причини для покупки сонячних панелей

Причини для покупки сонячних панелей 0101

На сайті http://sun.zt.ua ви зможете придбати сонячні панелі різного типу і призначення для створення автономної сонячної електростанції. На вартість обладнання впливає країна його виготовлення, ступінь популярності бренду, технічні характеристики і тип панелей, ціна на сонячні панелі тут sun.zt.ua найвигідніші . У каталозі представлені полікристалічні і монокристалічні панелі. Перший варіант являє собою фотомодуль, який відповідає за переробку сонячної енергії. Встановлюються для забезпечення житлових будинків альтернативною енергією.

Матеріал рамки виготовлений з алюмінію. Перевагою є доступна вартість - дані панелі на 20% дешевше, ніж інші їх аналоги. Відзначається високий показник ККД, є хороша потужність, обладнання здатне окупитися вже протягом першого року його експлуатації. Діапазон робочих температур - від мінус сорока до плюс шістдесяти п'яти градусів за Цельсієм вище нуля.

Якщо вам потрібно забезпечити електрикою невелике дачний будиночок, заміський котедж або інший об'єкт, що знаходиться на віддалі, тоді вам варто придбати монокристалічного панель. Цей пристрій поєднує в собі два головних властивості - доступну вартість і високу продуктивність, що говорить про оптимальне співвідношення ціни і якості продукції. У каталозі представлені полікристалічні і монокристалічні панелі. Перший варіант являє собою фотомодульУстановів у себе на даху сонячну електростанцію, ви не тільки відмовтеся від центрального опалення та електропостачання, що заощадить ваш сімейний бюджет (особливо в опалювальний період), а й отримаєте реальну вигоду у вигляді грошей від держави, що готове купувати надлишки енергії за завищеним «зеленим тарифом».

2018-08-08 08:35:40

<<Назад>>

Читайте в этой рубрике :


тел: 8 (057) 758-19-00; факс: 8 (057) 758-13-00
© 2007 - 2018 АН "Крепость". Все права защищены.При использовании любой информации гиперссылка на источник an-krepost.com обязательна!