Новости

Статьи


Журнал
полезные статьи
     

Холодильні вітрини для квітів

Не секрет, що квіти дуже примхливі до клімату і в занадто жарку або холодну погоду швидко зів'януть, втратять свій товарний вигляд - приносять великі збитки торговій точці в якій вони продаються. Як цього уникнути?

А допоможуть нам зберегти первозданну красу букета спеціальні холодильні вітрини. Квіткова вітрина гран прі яку пропонує Студія холоду https://scold.store/ вважається однією з кращих і затребувана як в Україні, так і за її межами. Вітрина вважається професійною і може використовуватися як в невеликих магазинах - пропонують квіти і букети, так і в великих торгових точках, включаючи елементи виставкового обладнання. Ці холодильні вітрини проводиться в Україні і підтримують температуру від 28 градусів Цільсій - а значить квіти на довго збережуть свій первозданний вигляд.

Компанія https://scold.store/ пропонує не тільки холодильні вітрини для квітів, а й холодильні камери, агрегати, спліт системи. Також тут надають послуги з монтажу систем на стороні замовника.

На всю продукцію надається гарантія.

2020-05-05 09:52:52

<<Назад>>

Читайте в этой рубрике :


тел: 8 (057) 758-19-00; факс: 8 (057) 758-13-00
© 2007 - 2020 АН "Крепость". Все права защищены.При использовании любой информации гиперссылка на источник an-krepost.com обязательна!