Новости

Статьи


Журнал
полезные статьи
     

Два будівельні майданчики закриті за недотримання санітарних норм та

Сьогодні міська комісія з санітарного стану та благоутсрою міста у складі представників ДАБК, міської СЕС, служби МНС перевірила три будівельні майданчики: на вул. Кузнечній, 22, де веде будівництво житлового будинку ТОВ фірма «ТММ»; на вул. Полтавський шлях, 79 – будівництво АЗС і СТО, ТОВ «Салейнт»; на вул. Полтавський шлях, 144 – будівництво житлового будинку, ТОВ «Харківжитло». За недотримання правил ведення будівельних робіт, порушення санітарних норм два з них призупинені.

Зокрема, постановою ДАБК до 5 листопада призупинено будівництво на вул. Полтавський шлях, 79. За словами голови комісії, начальника управління комунального господарства Віктора Кітаніна, жителі навколишнього приватного сектору звернулися до міського голові зі скаргою на антисанітарний стан біля їх будинків у зв'язку з будівництвом. Виїхавши на даний об'єкт, комісія зафіксувала серозні зауваження щодо ведення будівництва: винесення ґрунту колесами автомобілів на проїжджу частину, неправильне складування будматеріалів, будівельне сміття навкруги огорожі та ін. Господарі будівництва погодилися із зауваженнями і пообіцяли протягом 3 днів усунути їх.

Також не отримали дозвіл на продовження будівельних робіт на вул. Полтавський шлях,144 керівники ТОВ «Харківжитло». Ще 24 жовтня 2007 р. приписом ДАБК за недотримання правил будівництва (відсутність майданчиків для вивезення ґрунту, для миття коліс, неналежний санітарний стан по 20-тиметровому периметру навкруги забору) будівництво було призупинено. Оскільки порушення так і не були усунені, сьогодні представники ДАБК продовжили термін призупинення будівництва – до 6 листопада. Органами санітарного нагляду у зв’язку із порушеннями правил благоустрою території також був складений адмінпротокол.

Менше всього зауважень у комісії було до ведення будівництва на вул. Кузнечна, 22. На їх усунення (без припинення будівництва), у тому числі на виконання асфальтового покриття пішохідної доріжки, дано 10 днів.

информация с сайта http://city.kharkov.ua/

2007-11-04 08:10:55

<<Назад>>

Читайте в этой рубрике :


тел: 8 (057) 758-19-00; факс: 8 (057) 758-13-00
© 2007 - 2018 АН "Крепость". Все права защищены.При использовании любой информации гиперссылка на источник an-krepost.com обязательна!