Новости

Статьи


Журнал
полезные статьи
     

Заробити мiльйон з продажу квартир - ЛЕГКО!!! Важко потiм переховуватися вiд мiлiцiї..

Викрито макiївських посадовцiв, якi «заробили» 1 млн. гривень з незаконного продажу квартир. За матерiалами Управлiння боротьби з органiзованою злочиннiстю ГУМВС України в Донецькiй областi районна прокуратура м. Макiївки порушила кримiнальну справу за ознаками злочинiв передбачених...


ч.3 ст.368 (одержання хабара), ч.1, ч.2 ст.369 (давання хабара), ч1. ст.375 (постановлення суддею завiдомо неправосудного рiшення) та ч.2 ст.358 (пiдроблення документiв та їх збут) вiдносно органiзованої злочинної групи з корупцiйними зв’язками до складу якої входили органiзатор – один з керiвникiв районного управлiння юстицiї м. Макiївки, громадянка I., суддя одного з районних судiв, громадянка Г. та директор комунального пiдприємства, громадянка О.

Як встановили оперативники УБОЗ, злочинна група, шляхом пiдготовки фiктивних документiв займалась незаконним заволодiнням квартирами, якi продавали, а отриманi грошi розподiляли мiж собою. Зловмисницi дiяли професiйно, з розподiлом ролей, органiзатор займалась пiдбором осiб, бажаючих придбати нерухомiсть, до обов’язкiв суддi входило винесення незаконних судових рiшень, а директор КП збирала документи про мешкання окремих осiб у державних квартирах разом iз самотнiми пенсiонерами, тих що померли, для подальшого використання їх для прийняття судового рiшення про признання права користування житловою площею.

УБОЗiвцi з’ясували, що таким чином члени ОЗГ заволодiли 6 квартирами на загальну суму близько 1 млн. гривень. Документи та комп’ютерну технiку вилучено. Усi учасники злочинної групи у скоєння злочинiв зiзнались. Наразi вирiшується питання про обрання мiри запобiжного заходу.


Источник : http://neruhomosti.net/

2008-07-25 04:21:57

<<Назад>>

Читайте в этой рубрике :


тел: 8 (057) 758-19-00; факс: 8 (057) 758-13-00
© 2007 - 2018 АН "Крепость". Все права защищены.При использовании любой информации гиперссылка на источник an-krepost.com обязательна!