опубликовано на сайте www.an-krepost.com

" > опубликовано на сайте www.an-krepost.com

" >Новости

Статьи


Журнал
полезные статьи
     

Як врятуватися вiд будiвельних махiнацiй?

Бiльшiсть iз опитаних порталом юристiв сказали категоричне «НIЯК». Адже сьогоднi в Українi цей ринок майже не регулюється. Виступити з iнiцiативою вирiшили самi будiвельнi компанiї, аби на фонi частих махiнацiй хоч якось полiпшити iмiдж галузi. Зараз вони розробляються схему саморегулюючих громадських органiзацiй, якi б захистили людей, коли тi потрапляють в такi ситуацiї.


"Нашi та їхнi кроки трохи вiдрiзняються: ми розробляємо схему, аби не допустити утворення таких компанiй, а вони – схему дiй, коли в таку ситуацiю вже потрапили", - каже голова правлiння громадської органiзацiї «Центр Правозахисту» Юрiй Федоренко. Його пропозицiя – створити на базi об’єднань потерпiлих вiд аналогiчних афер консультативнi органи, якi б допомагали тим, хто хоче iнвестувати в будiвництво житла.
Плюс – має бути гарантiя вiд мiста, що люди, якi постраждали вiд будiвельних махiнацiй, не залишалися на вулицi. За словами пана Федоренка, навiть зараз, коли минуло 2,5 роки пiсля афери групи компанiй «Елiта-Центр», є постраждалi, яким навiть не надали мiсць в гуртожитку. Проте, навiть волi мiських чиновникiв замало. Хвора система судочинства, яка повинна захищати права пересiчного iнвестора, а не «масивних» забудовникiв.


Источник : http://www.ubr.ua/

опубликовано на сайте www.an-krepost.com

Получить кредит наличными до 15000 гривен

2008-08-19 16:57:05

<<Назад>>

Читайте в этой рубрике :


тел: 8 (057) 758-19-00; факс: 8 (057) 758-13-00
© 2007 - 2020 АН "Крепость". Все права защищены.При использовании любой информации гиперссылка на источник an-krepost.com обязательна!