Новости

Статьи


Журнал
полезные статьи
     

Харків готується до проведення Днів Санкт-Петербурга

У ці дні в Харкові знаходиться робоча група Уряду Санкт-Петербурга (3 особи) на чолі з начальником відділу країн СНД і Балтії Комітету зовнішніх зв'язків Уряду Санкт-Петербурга Сергієм Науменком. Візит триває в рамках підготовки до проведення «Днів Санкт-Петербурга», які відбудуться в місті Харкові з 22 по 26 квітня 2010 року (в межах „Угоди між виконавчим комітетом Харківської міської ради України і Адміністрацією Санкт-Петербурга Російської Федерації про співпрацю в торговельно-економічній, науково-технічній, гуманітарній і культурній галузях” від 23.05.03г.).

Керівник Санкт-Петербурзької делегації передав Харківському міському голові Михайлу Добкіну послання губернатора Санкт-Петербурга Валентини Матвієнко, в якому вона підтвердила готовність її міста до проведення в квітні цього року Днів Санкт-Петербурга в Харкові: «У програмі Днів заплановані виступи провідних творчих колективів Санкт-Петербурга, зірок петербурзької естради, артистів Маріїнського театру, семінари і «круглі столи» з розвитку ділової і гуманітарної співпраці та інші заходи.

Впевнена, що Дні Санкт-Петербурга в Харкові стануть яскравою подією в житті наших міст і послужать подальшому зміцненню нашої дружби. Сподіваюся, що в недалекому майбутньому у нас з'явиться можливість зустрітися і обговорити перспективи розвитку співпраці між Санкт-Петербургом і Харковом, який є для нас одним з найближчих міст-партнерів».

http://www.soc-in.com.ua

2010-02-05 08:58:38

<<Назад>>

Читайте в этой рубрике :


тел: 8 (057) 758-19-00; факс: 8 (057) 758-13-00
© 2007 - 2018 АН "Крепость". Все права защищены.При использовании любой информации гиперссылка на источник an-krepost.com обязательна!