Новости

Статьи


Журнал
полезные статьи
     

Через Кабінет міністрів функції охорони здоров`я у Харкові можуть бути заблоковані. Ігор Шурма


Невиконання урядом власних рішень і недотримання українського законодавства у сфері фінансування заходів щодо боротьби з грипом ставить під загрозу здоров'я харків'ян і систему охорони здоров'я міста. Про це заявив заступник міського голови – директор Департаменту охорони здоров'я і соціальних питань Ігор Шурма.

За його словами, визначений Мінохоронздоров'я представник у Харкові, який проводив закупівлі медобладнання і медпрепаратів, – комунальна установа охорони здоров'я «Багатопрофільна міська клінічна лікарня №18» - узяв на себе фінансові зобов'язання, проте у зв'язку з непроведенням платежів Держказначейством виникла кредиторська заборгованість у сумі 8,3 млн. грн.

«Невиконання своїх договірних зобов'язань може призвести до арешту поточних рахунків комунальної установи, блокуванню функцій охорони здоров'я і до ненадання кваліфікованої медичної допомозі мешканцям Харкова. А чиновники Міністерства охорони здоров'я вже прогнозують нову хвилю грипу в лютому-березні нинішнього року», - зазначив Ігор Шурма.


www.city.kharkov.ua

2010-02-05 09:00:05

<<Назад>>

Читайте в этой рубрике :


тел: 8 (057) 758-19-00; факс: 8 (057) 758-13-00
© 2007 - 2018 АН "Крепость". Все права защищены.При использовании любой информации гиперссылка на источник an-krepost.com обязательна!