Новости

Статьи


Журнал
полезные статьи
     

Розпорядження з очистки міста від снігу не виконуютьсяРозпорядження Департаменту комунального господарства з очищення території міста від снігу масово не виконуються. Про це повідомив сьогодні Харківський міський голова Михайло Добкін, нагадавши, що 20-метрову зону навколо офісів чи магазинів зобов`язаний прибирати власник.

«Сьогодні хаос. Не виконуються постанови Кабінету міністрів і закони Верховної Ради. Ви хочете, щоб усі поголовно виконували розпорядження міської влади? Керівництво Департаменту перевіряє, надсилає документи. Де можна – примушують, де бояться – роблять», - зазначив Михайло Добкін.

За його словами, раніше територія міста була розподілена на ділянки, які, окрім прибудинкових територій (вони були закріплені за двірниками), прибиралися трудовими колективами організацій та установ. У нинішніх умовах дуже складно примусити кого-небудь з них виконувати розпорядження Департаменту комунального господарства.
www.city.kharkov.ua

2010-02-05 09:01:50

<<Назад>>

Читайте в этой рубрике :


тел: 8 (057) 758-19-00; факс: 8 (057) 758-13-00
© 2007 - 2018 АН "Крепость". Все права защищены.При использовании любой информации гиперссылка на источник an-krepost.com обязательна!