Новости

Статьи


Журнал
полезные статьи
     

Ліквідація компаній

Закрити бізнес і лідирувати підприємство часом набагато складніше , ніж реєстрація нового. Про це знають всі підприємці та ті , хто хоча б раз зіткнувся з необхідністю закрити фірму напевно підтвердять - що по суті це не найпростіше захід.

Для закриття фірми необхідно пройти обов'язковий аудит . Оптимальний варіант звернеться до юристів , які допоможуть ліквідувати фірму в максимально короткі терміни і без зайвих проблем , які часом нав'язують бюрократи. На сайті  закриття або ліквідація фоп, спд, підприємств Україні пропонується за доступними цінами. Тут можна дізнатися докладніше про процедуру . Ліквідація ТОВ , ПП, АТ - професійні юристи впораються з цим завданням і вбережуть від бюрократичних проблем , з якими доводиться стикатися якщо необхідно закрити фірму самостійно.

Ліквідація компаній вимагає аудиту , причому аудиторська перевірка виконується тільки ліцензованими компаніями , які часом співпрацюють з фіскальними органами. Водночас бувають технології при яких закрити фірму або ліквідувати ооо можна без аудиту . Більш докладно рекомендую прочитати на сайті юридичної фірми.

источник: an-krepost.com

При копировании и републикации любых материалов ссылка на источник an-krepost.com обязательна!

2014-04-23 08:55:37

<<Назад>>

Читайте в этой рубрике :


тел: 8 (057) 758-19-00; факс: 8 (057) 758-13-00
© 2007 - 2018 АН "Крепость". Все права защищены.При использовании любой информации гиперссылка на источник an-krepost.com обязательна!