Новости

Статьи


Журнал
полезные статьи

Призначення і популярність штрипсу на сьогоднішній день

Призначення і популярність штрипсу на сьогоднішній деньДосить популярними на сьогоднішній день є використання металопрокатної сталі, а також штрипса, який виготовляється з неї. Що це таке? Це, хоч і загадкове слово, але означає досить просту річ. В перекладі з англійського це слово означає ”стрічка”. Штрипс – це стрічка металу, що може бути різної ширини. Його отримують шляхом поздовжньої різки рулонів оцинкованої сталі. Це здійснюється на спеціальному обладнанні, де рулони спочатку поступають на розмотувач, після цього дискові ножиці розрізають великий рулон на штрипси. Після порізки вони знову змотуються в рулони. Це досить зручно для експортування та переміщення матеріалу.

Щодо самого матеріалу з якого його виготовляют, то його класифікують за товщиною та типом напилення. За товщиною матеріал поділяється на матеріал підвищеного класу, матеріал першого та другого класу. Щодо типу напилення то є метал з одностороннім цинковим напиленням і з двостороннім. Відповідно штрипс, що виготовляється з цих матеріалів може бути оцинкований, без ніяких покривів, або може бути пофарбований в якийсь колір.

Щодо сфер використання штрипса, то вона є досить великою. Його застосовують в багатьох сферах виробництва, переробки та монтажу. Він використовується при виготовленні труб, уголків, швелерів. Із нього виготовляють металеві стелі, профілі для кріплення гіпсокартону. Також значної популярності здобув і в згинальників при виготовленні стічних ринв та інших видів продукції. Виробники метало пластикових вікон використовують штрипс при виготовленні армопрфіля.

І це не повний список де штрипс знайшов своє застосування. Його використовують і при виготовленні проволки та кабельної продукції. І що саме цікаво, що якщо вам потрібно доставити вантаж цілим та неушкодженим, то й тут штрипс підійде вам якнайкраще. Обмотавши вантаж штрипсом ви без будь-яких впливів доставите його в потрібне вам місце.

Виготовляється штрипс і по індивідуальним замовленням, що зменшує затрати цього матеріалу. Це є вигідно як для замовника так і для фірми виконавця. Звертайтеся і ви не пошкодуєте, долучившись до професіоналів, які вже відмітили всі позитивні сторони поздовжньої порізки металу.

Де можна придбати штрипс в Україні?
Звісно є багато компаній які пропонують даний товар. Компанія "Еверест" має представництва у всіх великих містах України. Ви можете ознайомитись з продукцією тут zpm-everest.com.ua/uk .

тел: 8 (057) 758-19-00; факс: 8 (057) 758-13-00
© 2007 - 2018 АН "Крепость". Все права защищены.При использовании любой информации гиперссылка на источник an-krepost.com обязательна!