Новости

Статьи


Журнал
полезные статьи

Будівництво з мережею гіпермаркетів "Новая Линия" та "Эпицентр"

Будівництво з мережею гіпермаркетів "Новая Линия" та "Эпицентр"Перш ніж ви вирішите побудувати собі будинок, необхідно зважити всі ваші можливості і доцільність цього непростого проекту. Потрібно подумати, оцінити ваші фінансові можливості прорахувати витрати на будівельні матеріали. які можна придбати в будівельній мережі гіпермаркетів "Эпицентр" і, звичайно, передбачити терміни будівництва. І якщо ваше рішення співпало з вашими можливостями, то тоді сміливо починайте будувати будинок, в якому ви збираєтеся жити. Для будівництва будинку існують послідовні правила, які не можна порушувати.

По-перше, знайти ділянку під будівництво будинку. Зверніть увагу на те, щоб технічні характеристики ділянки були, відповідали вашим побажанням.

По-друге, потрібно мати дозвіл на будівництво будинку, який береться в адміністрації населеного пункту, в якому розташована ваша ділянка.

По-третє, розпочати проектування будинку. Для цього вам необхідно виконати проект будинку, тому що в противному випадку у вас можуть виникнути труднощі, через які може будівництво будинку привести до подорожчання всього будівництва. Але врахуйте, що навіть якщо ви не замовете проектну документацію з усіма довідками та документами, то завжди можна найняти архітекторів або проектувальників в приватному порядку. Памятайте, що все-таки кваліфікація та досвід виконавців необхідні, тому що тільки професіонали зможуть виконати ваші побажання і врахують всі нюанси, про які ви може навіть не знати або не подумати, але вони можуть стати дуже неприємною несподіванкою надалі. І ось, найголовніше, початок будівництва будинку!

Отримавши всі необхідні документи і завершений проект, можна починати будівництво.

Будівництво та ремонт з лозунгом "Зроби сам" вигідно разом з торговою мережею будівельних супермаркетів "Новая Линия".

Необхідно винести осі будівлі на ділянку. Потім приступити до земляних робіт: до риття траншеї, зачистці участка. Будівництво фундаменту будинку починається лише після підготовчого етапу, після цього приступають до будівництва стін і монтажу перекриттів. І нарешті, починається будівництво даху будинку. Каркас будинку зведений, що говорить про завершення будівництва будинку.

Щоб отримати паспорт будинку необхідно виконати наступні роботи: провести внутрішню електропроводку і первинну обробку стін, стяжку підлоги, обшивку стелі, заповнити віконні отвори і встановити зовнішні двері.

Ось тільки тоді ви отримаєте паспорт в бюро інвентаризації приміщень. І зможете сміливо починати і обживати своє нове житло, створюючи затишок і комфорт на свій смак і настрою! :)

Будуйте та ремонтуйте разом з http://evroluxe.com

тел: 8 (057) 758-19-00; факс: 8 (057) 758-13-00
© 2007 - 2018 АН "Крепость". Все права защищены.При использовании любой информации гиперссылка на источник an-krepost.com обязательна!